594
71107

SKULPTUR,

2 000 - 3 000 SEK
177 - 265 EUR
184 - 276 USD
Hammer price
4 600 SEK
SKULPTUR,

patinerad metall. Stående setter. Längd 52 cm. Monterad på sockel.

Provenance

Antikurmakaren Ingvar Månsson, Malmö.