66
70131

SPEGEL,

6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
8 200 SEK
SPEGEL,

gustaviansk. Förgylld, bronserad och blåmålad. Krön med urna, bandrosett och räfflad medaljong. Höjd 130, bredd 59,5 cm.

Omarbetad, senare glas, dekorlagningar.