677
71283

Helmer Osslund

(Sweden, 1866-1938)
6 000 - 8 000 SEK
523 - 697 EUR
547 - 730 USD
Hammer price
8 200 SEK
Helmer Osslund
(Sweden, 1866-1938)

"Åskskyar"

Signerad Helmer Osslund. Akvarell 46 x 30 cm.