721
71377

TALLRIKAR,

2 000 SEK
174 EUR
182 USD
Hammer price
1 700 SEK
TALLRIKAR,

2 st, fajans, 1700-tal. Runda profilerade med polykrom dekor av blommor. Diam 23,5 cm.

Brättessprickor- och nagg, kantlagning.