78
70153

GARDINOMTAG,

4 000 - 5 000 SEK
355 - 444 EUR
370 - 463 USD
Hammer price
3 600 SEK
GARDINOMTAG,

fyra stycken. Empire, 1800-talets början. Förgylld mässing. Rund med dekor av palmetter och pärlstav. Diam 8 cm.

Smärre bucklor.