87
70169

Anders Zorn

(Sweden, 1860-1920)

"Sappo"

Signerad med blyerts. Utförd 1917. 20,6 x 18 cm.

Ej examinerad ur ram.

Droit de suite: No
Estimate:

5 000 - 7 000 SEK

469 - 657 EUR

450 - 629 USD

Hammer price:
6 000 SEK
Saleroom notice

Skall vara en etsning.