938
71849

BYRÅ.

15 000 - 20 000 SEK
1 320 - 1 770 EUR
1 380 - 1 840 USD
Hammer price
18 500 SEK
BYRÅ.

Gustaviansk. Fanerad med alrot och alm. Beslag av förgylld mässing. Tre lådor. Längd 101, bredd 55, höjd 84 cm.

Skador, ett lås saknas.