939
71851

SKRIVBYRÅ.

6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
4 500 SEK
SKRIVBYRÅ.

Karl Johan, 1800-talets första hälft. Fanerad med mahogny. Fyra lådor varav den översta med skrivinredning, små lådor och skåpdörr. Längd 111, bredd 56, höjd 102 cm. Nyckel medföljer.