95
70185

AKVARELLER,

1 200 - 1 500 SEK
114 - 142 EUR
130 - 163 USD
Hammer price
1 900 SEK
Bidding requires special pre approval.
AKVARELLER,

2 st. Japan 1700-tal. Genrescener med musicerande resp läsande geishor. 16x23 cm. Monterade i ramar av glas. (32x38,5 cm). Ej examinerade ur ram.

Skador.