96
70187

John Georg Arsenius

(Sweden, 1818-1903)
30 000 - 40 000 SEK
2 660 - 3 550 EUR
2 780 - 3 700 USD
Hammer price
Unsold
John Georg Arsenius
(Sweden, 1818-1903)

Stallsinteriör

Signerad J.Arsenius och daterad 1897 . Duk 82 x 112 cm.