955
71695

Ehrnfried Wahlqvist

(Sweden, 1814-1895)

Forslandskap

Signerad EW och daterad 1881. Duk 65 x 97 cm.

Droit de suite: No
Estimate:

8 000 - 10 000 SEK

750 - 938 EUR

719 - 899 USD

Hammer price:
Unsold
Saleroom notice

Undersåkersälven.