1025
102863

NICKEDOCKA/VISITKORTSHÅLLARE, 1700/1800-tal.

8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Hammer price
7 800 SEK

Bemålad papier maché. I form av betjänt hållande plåtbricka. Höjd inkl träsockel 56 cm.

En hand saknas, skador.