1027
102877

SERVIS, 22 delar, flintgods. England, 1800-tal.

6 000 - 8 000 SEK
581 - 775 EUR
665 - 887 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Bestående av 10 flata resp 11 djupa tallrikar samt en terrin med lock och fat.

Terrin med lock och fat med lagningar.