1053
87257

AFTONVÄSKOR, 2 st, 1900-talets första hälft.

500 SEK
44 EUR
46 USD
Hammer price
500 SEK

Svart paljettväska med silverfärgat spänne, ca 17 x 12 cm. Polykromt glaspärlsbroderi med kedja och kottformade spännen, 25 x23 cm.

Obetydligt slitage.