1054
95417

KAROTTER MED LOCK, ett par, flintgods. 1800-tal.

1 000 - 1 500 SEK
96 - 144 EUR
108 - 163 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Runda med handtag. Grönmålad dekor. Längd 30 cm.

Smärre nagg.