1098
104523

Edouard Lormier

(France, 1847-1919)
4 000 - 5 000 SEK
349 - 436 EUR
365 - 456 USD
Hammer price
Unsold
Edouard Lormier
(France, 1847-1919)

Fiskare

Signerad E. Lormier. Gjutarstämplar Susse FS E:dt Paris, Susse Freres Editeurs Paris. Brons. Höjd 30 cm.