1184
106229

DOSA och ELDSTÅL, 1800-talets första hälft.

800 - 1 000 SEK
70 - 87 EUR
73 - 91 USD
Hammer price
1 600 SEK

Dosan rund med Stockholmsmotiv mot svart fond, diam 7,5 cm. STÅLET trol Eskilstuna med Stockholmvy samt text August Fries? med vidhängande grön läderpung. 9x7 cm.

Skador.