1303
108101

TUMLARE och SUPKOPP, silver, Petter Friedrich Moldenhauer, Stockholm 1756. Supkoppen ostämplad,

3 000 - 4 000 SEK
262 - 349 EUR
274 - 365 USD
Hammer price
1 500 SEK

på fot. Diam 6 cm.

Bucklor.