1304
87269

PLÅNBOK, 1700-tal.

800 - 1 000 SEK
76 - 95 EUR
87 - 109 USD
Hammer price
400 SEK
Bidding requires special pre approval.
PLÅNBOK, 1700-tal.

Vitt siden med broderier av blom- och fruktrankor samt monogram "BER". 20 x 15 cm.

Skador.