1303
108101

TUMLARE och SUPKOPP, silver, Petter Friedrich Moldenhauer, Stockholm 1756. Supkoppen ostämplad,

3 000 - 4 000 SEK
287 - 383 EUR
325 - 433 USD
Hammer price
1 500 SEK
Bidding requires special pre approval.

på fot. Diam 6 cm.

Bucklor.