205
79137

BÄGARE, Otydl stmplr, Stockholm 1768.

3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Hammer price
1 500 SEK

Delvis förgylld. Konande på rund räfflad fot. Vågbandsdekor. Stansad lamrequin. Höjd 9,5 cm

Småbucklor.