206
79143

SALTKAR, ett par, silver. Köpenhamn 1822.

3 000 SEK
262 EUR
274 USD
Hammer price
3 000 SEK

Invändigt förgyllda. Ovala med dekor av sneda ränder samt foten i rosett. Oval fot. Ringbitande lejonmaskaroner.

Småbucklor.