295
83699

PARTI, 10 delar, keramik. Grekland, Egypten, Bl.a. Romersk tid.

10 000 - 15 000 SEK
899 - 1 350 EUR
949 - 1 420 USD
Hammer price
Unsold

Skador, lagningar.