295
83699

PARTI, 10 delar, keramik. Grekland, Egypten, Bl.a. Romersk tid.

10 000 - 15 000 SEK
958 - 1 440 EUR
1 080 - 1 630 USD
Hammer price
Unsold
Bidding requires special pre approval.

Skador, lagningar.