357
85773

TEDOSA MED LOCK, porslin. Transition.

3 000 - 3 500 SEK
265 - 309 EUR
276 - 322 USD
Hammer price
1 500 SEK

Bukig. Piondekor i rött och grönt. Höjd 13 cm.

Nagg, lagningar.