37
74639

LÄSBORD. England 1700-tal.

5 000 - 6 000 SEK
444 - 532 EUR
463 - 556 USD
Hammer price
6 200 SEK
LÄSBORD. England 1700-tal.

Rektangulär skiva. Två lådor. Tredelad centralfot på trissor. Längd 65, bredd 41, höjd 71,5 cm.

Lagningar.