38
74641

FÄLLBORD. England 1700/1800-tal.

6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
4 000 SEK

Fanerat med mahogny. Rund fällbar skiva på tredelad centralfot på tassfötter. Diam 115, höjd 76 cm.

Skivan något slagen.