37
74639

LÄSBORD. England 1700-tal.

5 000 - 6 000 SEK
479 - 575 EUR
542 - 650 USD
Hammer price
6 200 SEK
Bidding requires special pre approval.
LÄSBORD. England 1700-tal.

Rektangulär skiva. Två lådor. Tredelad centralfot på trissor. Längd 65, bredd 41, höjd 71,5 cm.

Lagningar.