382
86893

Okänd konstnär 1800-tal

6 000 - 8 000 SEK
530 - 706 EUR
552 - 737 USD
Hammer price
4 500 SEK
Okänd konstnär 1800-tal

I tankar

Signerad med monogram. Duk uppklistrad på pannå 37 x 29 cm.