398
87447

URNOR med SOCKEL, ett par, porslin. Japan ca 1900-tal.

2 000 - 4 000 SEK
177 - 353 EUR
184 - 368 USD
Hammer price
2 000 SEK

En sockel med två kantnagg. Mynnningskrackelyrer.