424
89163

Christian Eckardt, attributed to

(Denmark, 1832-1921)
30 000 - 40 000 SEK
2 650 - 3 530 EUR
2 760 - 3 680 USD
Hammer price
33 000 SEK
(Denmark, 1832-1921)

Marin.

Bär signatur C. Eckardt och datering 1889. Duk 120 x 197,5 cm.

Lagningar, retuscher, smärre skador, krackelyrer, ytsmuts.