425
89175

Alplandskap med figurer.

5 000 - 7 000 SEK
436 - 610 EUR
456 - 639 USD
Hammer price
26 000 SEK
Alplandskap med figurer.

Signerad P. Huft och daterad 1860. Duk uppklistrad på pannå 122 x 177 cm.

Retuscher, smärre skador, krackelyrer, ytsmuts.