439
86103

FAT, fajans, 1700-tal.

2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Hammer price
Unsold
FAT, fajans, 1700-tal.

Runt med dekor av blomsterkorgar i gult, grönt och brunt mot bige fond. Diam 33,5 cm.

Sprickor, kantnagg.