449
89713

Arvid Mauritz Lindström

(Sweden, 1849-1923)
4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
6 200 SEK
Arvid Mauritz Lindström
(Sweden, 1849-1923)

Insjölandskap

Signerad AM Lindström. Duk 36 x 65 cm.

Krackelyrer.