450
89715

Willem de Haas Hemken, his school

(Holland, 1831-1911)
8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Hammer price
Unsold
(Holland, 1831-1911)

Lantlig scen

Signerad ateljé W.Haas Hemken och daterad 1872. Pannå 40,5 x 58,5 cm