474
86119

SKÅL, fajans. Frankrike 1700-tal.

2 000 - 3 000 SEK
174 - 262 EUR
182 - 274 USD
Hammer price
Unsold

Profilerad oval. Polykrom blomdekor mot gråbeige fond. Längd 29 cm

Skador.