475
86115

TALLRIK, fajans. Frankrike 1700-tal.

1 000 - 2 000 SEK
87 - 174 EUR
91 - 182 USD
Hammer price
800 SEK

Rund profilerad. Polykrom målad dekor av blommor och fågel. Diam 25 cm.

Skador, lagningar.