481
89903

BÄGARE, silver. C.F.Seseman, Arboga 1795.

8 000 - 10 000 SEK
697 - 872 EUR
730 - 912 USD
Hammer price
Unsold

Invändigt förgylld. Konande på profilerad fot. Graverad bladdekor samt initialer. Höjd 19,5 cm.

Småbucklor.