Live auctions
Auction: April 21−22, 2026
Auction: April 21, 2026
Auction: May 20−21, 2026
Auction: June 10−12, 2026
62
74811

Kustvy med barn på äng

10 000 - 15 000 SEK
969 - 1 450 EUR
1 110 - 1 660 USD
Hammer price
12 000 SEK
Bidding requires special pre approval.
Kustvy med barn på äng

Signerad James Watson och daterad 1853. Duk 77 x 127 cm.

Krackeleringar.