62
74811

Kustvy med barn på äng

10 000 - 15 000 SEK
887 - 1 330 EUR
926 - 1 390 USD
Hammer price
12 000 SEK
Kustvy med barn på äng

Signerad James Watson och daterad 1853. Duk 77 x 127 cm.

Krackeleringar.