851
89815

Okänd konstnär 1800-tal

8 000 - 12 000 SEK
697 - 1 050 EUR
730 - 1 100 USD
Hammer price
Unsold
Okänd konstnär 1800-tal

Bergslandskap

Duk 16,5 x 23,5 cm.

Lagning, retuscher.