897
100535

STOLAR, ett par. Göteborgsmodell, 1800-tal.

1 000 - 1 200 SEK
87 - 105 EUR
92 - 111 USD
Hammer price
1 800 SEK

Fanerade med mahogny. Svängd genombruten rygg med balusterbricka. Svängda ben. Lös stoppad sits.

Lagningar, skador.