904
90093

BORD. Mellaneuropa, omkr 1800.

4 000 - 6 000 SEK
350 - 525 EUR
369 - 553 USD
Hammer price
5 200 SEK

Fanerat med jakaranda m.fl. träslag. Ovalt med gallerkant. En låda i sargen. Raka ben. Längd 98, bredd 67, höjd 81 cm.

Lagningar, kompletteringar, fanerskador.