126
104931

FÄLLBORD. Omkring 1800.

4 000 - 5 000 SEK
353 - 441 EUR
368 - 460 USD
Hammer price
3 200 SEK
FÄLLBORD. Omkring 1800.

Fanerat med alrot. Oktogonal skiva på tredelad centralfot. Diam 50, höjd 69,5 cm.

Lagningar, fixerad skiva, ej fällbar.