156
128477

SKRIVBYRÅ. Sengustaviansk.

20 000 - 25 000 SEK
1 770 - 2 210 EUR
1 840 - 2 300 USD
Hammer price
20 000 SEK
SKRIVBYRÅ. Sengustaviansk.

Fanerad med mahogny. Fyra lådor varav den översta med utfällbar front och smålådor. Längd 111, bredd 53, höjd 92 cm. Nyckel medföljer.

Fanerskador, en mässingsknapp saknas. Tre lådor med senare inredning för bestick.