194
127615

Knut Ekwall

(Sweden, 1843-1912)
5 000 - 7 000 SEK
441 - 618 EUR
460 - 645 USD
Hammer price
7 500 SEK
Knut Ekwall
(Sweden, 1843-1912)

Stockholms ström

Signerad Knut Ekwall. Duk 28 x 49,5 cm.

Lagning.