414
120075

SKULPTUR. Barock.

10 000 - 12 000 SEK
883 - 1 060 EUR
921 - 1 110 USD
Hammer price
8 000 SEK
SKULPTUR. Barock.

Snidat trä. Polykromt bemålat och förgyllt. I form av stående mansfigur. Höjd 86 cm.

Skador, lagningar.