535
122273

SKIVA, 1800-tal. Blybergsporfyr.

15 000 SEK
1 310 EUR
1 370 USD
Hammer price
16 500 SEK

Rektangulär med raka kanter. Längd 77, bredd 42, höjd 2,3 cm.

Obetydliga nagg.