536
104523

Edouard Lormier

(France, 1847-1919)
3 500 - 4 000 SEK
309 - 353 EUR
322 - 368 USD
Hammer price
3 400 SEK
Edouard Lormier
(France, 1847-1919)

Fiskare

Signerad E. Lormier. Gjutarstämplar Susse FS E:dt Paris, Susse Freres Editeurs Paris. Brons. Höjd 30 cm.