671
122641

Edvard Bergh

(Sweden, 1828-1880)
10 000 - 12 000 SEK
955 - 1 150 EUR
1 090 - 1 300 USD
Hammer price
7 400 SEK
Bidding requires special pre approval.
Edvard Bergh
(Sweden, 1828-1880)

Stugan vid forsen

Signerad E.Bergh. Duk 54 x 76 cm.

Krackelyrer.