1019
136671

SCARF, Hermès, Jaktmotiv.

1 200 - 1 500 SEK
106 - 133 EUR
111 - 139 USD
Hammer price
2 600 SEK
SCARF, Hermès, Jaktmotiv.

Siden. Signerad "Henri de Linarès. Märkt "HERMÈS. PARIS". Jaquardvävd med stigbyglar och hästskor. Troligtvis 1960-tal. Ca 76 x 76 cm

Obet. fläckar.

More information

Henri de Linarès gör endast jaktmotiv.